Ένα πανέμορφο στιγμιότυπο με πρωταγωνιστή τον Στέφανο Μιχαήλ αποτύπωσε στο κινητό του, δείγμα της υψηλής σκηνοθετικής του αντίληψης, ο Αντρέας Γεωργίου και το μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς φίλους του στο Instagram.
Ο δημοφιλής ηθοποιός και σκηνοθέτης, στο πλαίσιο των γυρισμάτων του Τατουάζ στην Αίγινα, τράβηξε σε βίντεο τον συνάδελφό του, ο οποίος στη νέα αστυνομική σειρά του Alpha θα ζήσει ένα επικίνδυνο έρωτα και θα υποδυθεί τον «Άλεξ».
Δείτε τη συνέχεια του άρθρου στο alter-info.gr