Ετοιμάζεσαι για ένα hot ραντεβού με τον αγαπημένο σου ή με ένα καινούριο πρόσωπο που μπαίνει τώρα στη ζωή σου και δεν έχεις ιδέα τις να φορέσεις; Η Amy Rebecca Owen μας δείχνει 2 outfits που είναι ιδανικά για ένα πρώτο ραντεβού.
#1. Τα φλοράλ φορέματα είναι φέτος τον χειμώνα τάση και η Amy μας προτείνει να τα συνδυάσουμε με ψηλοτάκουνα over-the-ankle boots.
#2. Αν θέλεις κάτι πιο ιδιαίτερο για το πρώτο σας ραντεβού τότε μια μίνι δερμάτινη κόκκινη φούστα, ένα λευκό πουκάμισο και ένα ζευγάρι ψηλοτάκουνες γόβες είναι ό,τι ακριβώς χρειάζεσαι.
Δες και τα δύο outfits στο βίντεο που ακολουθεί!
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.googletag.cmd.push(function() { googletag.display(‘div-gpt-ad-7194559-7_488257’); });