Χθες είδαμε δυνατούς αγώνες με την σφραγίδα της παγκόσμιας ομοσπονδίας της World Kickboxing Network (WKN), που πρόεδρος στην Ελλάδα είναι ο Στέφανος Κωνσταντινίδης.
Το πιο εντυπωσιακό THE BATTLE έγινε χθες και στο ρινγκ είδαμε και την… Άντζελα Δημητρίου, όμως συνέβη ένα ευτράπελο, τον κηνυγούσε για να του δώσει το βραβείο του!
![AdTech Ad](http://aka-cdn-ns.adtech.de/images/AT170_300x250_4.gif)
Ένας εκ των δύο θεώρησε ότι ο αντίπαλος του έκανε αντικανονικό χτύπημα και θέλησε να σταματήσει τον αγώνα δίνοντας τη νίκη στον αντίπαλο και η τραγουδίστρια κυνηγούσε τον νικητή, όπως έδειξε η εκπομπή «Με το καλημέρα».