Γενέθλια την Τρίτη 5 Απριλίου έχει ο πιο πολυσυζητημένος barman της Κύπρου , o οποίος έχει κάψει πολλές καρδιές.
Θεωρείται απο τους πιο σέξυ barman και πέρα απο την ομορφία, διαθέτει και προσωπικότητα. Είναι καλός ψυχόλογος , ομιλητής, ακροατής και πάνω απο όλα “καλό παιδί”!
O Βedo Mouradian πέρα απο barman είναι και μοντέλο.Μπήκε στο κόσμο του modeling πριν 7 χρόνια ως hobby αρχικά. Σε μικρή ηλικία είχε την ευκαιρία να παίξει σε διαφημιστικά clips. Φωτογραφήθηκε για διάφορα περιοδικά. Επίσης , πρωταγωνίστησε και στο video clip των Solo & Seagate feat. Elena Leon – Drowning.
Και για να μην λέμε πολλά και τον ματιάσουμε πάμε να απολαύσουμε λίγες απο τις φωτογραφίες του και να του ευχηθούμε χρόνια πολλά!!