Το λευκό τζιν φορέθηκε πολύ όλο τον χειμώνα και το φθινόπωρο αλλά συνεχίζει να είναι trend και αυτή την άνοιξη. Πώς θα το φορέσεις μέσα στον Μάρτιο; Δες τα looks που μας προτείνουν οι πιο στιλάτες γυναίκες σε όλο τον κόσμο.
#Όσο ο καιρός είναι ακόμα λίγο κρύος μπορείς να συνδυάσεις το τζιν σου με ένα ζυβάγκο και blazer σε λευκούς τόνους.
#Συνδύασέ το με διάφορα είδη παπουτσιών και αμέσως θα αλλάξει η εικόνα του. Φόρεσέ το μέσα από μπότες ή με γόβες για πρωινά ή βραδινά looks ή ακόμα και με τα αγαπημένα σου sneakers.
#Προτίμησε τζιν σε φαρδιά γραμμή και ταίριαξέ τα με στενά tops και κορμάκια.
#Ένας από τους must συνδυασμούς είναι αυτός που «θέλει» να φοράμε το λευκό τζιν μας με ρούχα σε μπεζ τόνους, όπως κάνει η fashionista στην παρακάτω φωτογραφία.
Διαβάστε ακόμα: Η Φαίη μας με υπέροχο navy κοστούμι στη “Βραδιά του Ευχαριστώ” από το Make-A-Wish Greece