Η μία μέσα χάρη στην ομορφιά, τον αέρα και την αύρα της, την έκαναν απο μικρή να ξεχωρίσει στις πασαρέλες.
Τελικά μέσα από την φωτογραφία φαίνεται πως, η ομορφιά είναι θέμα γονιδίων.
Στην πιο πάνω φωτογραφία που ανάρτησε στον προσωπικό της λογαριασμό η κούκλα Κρίστυ Αγαπίου όπου μαζί με την αδερφή της Λάουρα, ποζάρουν με τεράστια χαμόγελα ευτυχίας στο φωτογραφικό φακό μπορούμε να το διαπιστώσουμε.
Η αδερφή της Κρίστης θα μπορούσε χωρίς αμφιβολία να είναι άλλο ένα πετυχημένο μοντέλο στο νησί. Αντίθετα, δείχνει να θαυμάζει τις επιτυχίες της αδερφής της και να απολαμβάνει η κάθε μία τα δικά της ενδιαφέροντα.
Δείτε τις: