Σε φωτογραφία που ανάρτησε στον προσωπικό του λογαριασμό στο instagram ο γνωστός και αγαπημένος μας στιλίστας Νικόλας Ιωαννίδης έδωσε στεγνά τους συναδέλφους του στο πάνελ της εκπομπής “Όλα για σένα” .
Με την λεζάντα “Ο καθένας στον κόσμο του” ο Νικόλας Ιωαννίδης με το χιούμορ πού τον διακατέχει ανέβασε την πιο κάτω φωτογραφία με την Έλενα Θεοδώρου, την Χριστιάνα Αντωνίου και τον Τάσο Ευαγγέλου να κάνουν ο καθένας και κάτι άλλο.
Δείτε τους και τα συμπεράσματα δικά σας: