Πριν λίγες μέρες πραγματοποιήθηκε το casting για την επιλογή των μοντέλων τα οποία θα λάβουν μέρος αποκλειστικά στο Fashion show του Κύπριου Σχεδιαστή , Γρηγόρη Εγγλέζος.
Αρκετά μοντέλα πέρασαν απο το casting με τον Κύπριο σχεδιαστή Γρηγόρη Εγγλέζο και τον συνεργάτη του Zαχαρία Πέτρου, να έχουν ένα δύσκολο έργο καθώς ψάχνουν για τους καλύτερους.
Οι δυο τους θα επιλέξουν τους εκλεκτούς που θα περπατήσουν στην πασαρέλα φορώντας τις νέες δημιουργίες του σχεδιαστή.
Ένα show το οποίο θα χαρίσει όμορφες στιγμές μόδας, στυλ και φυσικά την νέα collection του σχεδιαστή.
Στο show του σχεδιαστή θα συμμετέχει και η boutique Retro με μαγιώ.
Ενώ την διοργάνωση έχει αναλάβει το Umbrella Agency