Ο έρωτάς τους είναι μοναδικός και η αγάπη τους όσο περνά ο καιρός όλο και δυναμώνει. Αποστόλης Τότσικας και Ρούλα Ρέβη είναι ένα από τα αγαπημένα ζευγάρια της showbiz, που δεν διστάζουν να δείξουν πόσο ερωτευμένοι είναι και δημόσια.
Σήμερα ο Αποστόλης Τότσικας έχει την ονομαστική του εορτή και όπως κάθε φορά, η αγαπημένη του, του ευχήθηκε μέσω social media.
Η κορυφαία φωτογράφος αποφάσισε να ανεβάσει ένα στιγμιότυπο από την παιδική ηλικία του ηθοποιού και έγραψε με νόημα: «Χρόνια πολλά για την γιορτή σου, αγάπη μου! Να κρατήσεις την ψυχή σου αγνή, όπως ήταν και όπως είναι…».
Δείτε τη γλυκιά ανάρτησή της.