Μας έχει συνηθισει να τα λέει έξω απο τα δόντια και να υποστηρίζει τις απόψεις της! Τόσο όμως “προκλητικά” για το πολιτικό σύστημα πρώτη φορά μιλάει!
Και η αλήθεια δεν έχει άδικο, καθώς η δική μας ψήφος είναι αυτή που καθορίζει το μέλλον του τόπου. Ο λόγος για την Κόμισσα Βανέσσα Pomponi η οποία με μια φωτογραφία καυστική θα λέγαμε σατιρίζει το όλο σύστημα.
Τι να σας τα λέμε όμως.. δείτε και θα καταλάβατε!