Αν ψάχνετε το πιο εύκολο statement look τότε είναι αυτό εδώ. Edgy, κλασικό και με ένα στυλ που θυμίζει την κλασική εκκεντρικότητα του British style.
Το rock t-shirt μαζί με το skinny τζιν και ένα ζευγάρι κλασικές γόβες εξασφαλίζουν εγγυημένα και χωρίς προσπάθεια μια εμφάνιση εντυπωσιακή. Ιδανική για ραντεβού και βραδινά styling.
![AdTech Ad](http://aka-cdn-ns.adtech.de/images/AT170_300x250_4.gif)
Κι αν αισθάνεστε ότι κάτι λείπει προσθέστε ένα κολιέ με μαξιμαλιστικές λεπτομέρειες, όπως έκανε αυτή η fashion blogger. Ή εντελώς classy, οι χρυσές αλυσίδες που ταιριάζουν με τα πάντα και είναι πιο cool και πιο σύγχρονες από το προηγούμενο statement κολιέ.
Το look για να ισορροπήσει χρειάζεται κάποιο κλασικό γυαλί ηλίου με rock αναφορές, σε καμία περίπτωση κάτι καθολικά θηλυκό. Οτιδήποτε classy και basic θα ενσωματωθεί πιο εύκολα στο συγκεκριμένο styling.
Extra TiP: Κι αν κάποιες κρύβετε στη ντουλάπα σας ένα ζευγάρι κόκκινες γόβες τις οποίες δεν ξέρετε πως να τις κουμαντάρετε ένας τρόπος θα μπορούσε να είναι κι αυτός.