Το απόγευμα της Δευτέρας η ομάδα του Γιώργου Μερκή αγωνίστηκε απέναντι στον Απόλλωνα Λεμεσού έτσι η αγαπημένη του Άνδρεα Κυριάκου πέρασε την μέρα χωρίς αυτόν.
Μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο instagram η όμορφη Άντρεα φρόντισε να ενημερώσει τους διαδικτυακούς της φίλους πως επέλεξε να περάσει την μέρα της με την οικογένεια της στα βουνά και στα χωράφια φορώντας τα αθλητικά της.
Η απουσία του Μερκή όμως όπως φάνηκε την τρέλανε και πήρε την καρέκλα της και αφού την τοποθέτησε μακρυά από τους υπόλοιπους έκανε διαλογισμό σκεπτόμενη τις γαρίδες.
Δείτε την: