Στην Αθήνα βρέθηκε η Αντρη Καραντώνη για γυρίσματα οπως είπαμε σε προηγούμενο άρθρο για την εκπομπή “Στην υγεία μας ρε παιδία” με τον Σπύρο Παπαδόπουλο.
Η Αντρη Καραντώνη ταξίδεψε το πρωί της Τρίτης με συνεργάτες της και δεν φαντάζεστε ποιος ήταν στην πτήση της!
Ο γνωστός κοσμικός και fashion marketeer Ζαχαρίας Πέτρου ήταν ανάμεσα στο πλήρωμα της πτήσης που επέλεξε η Αντρη Καραντώνη! Και δεν παρέλειψαν να φωτογραφηθούν παρέα!