Mια απο τις πιο χρυσές σελίδες στην ιστορία της έγραψε απόψε η Κοπενχάγη αποκλείοντας την Αταλάντα στα πέναλτυ και δίνοντας τεράστια χαρά στους οπαδούς της αλλά και στον επιθετικό της ομάδας Πιέρο Σωτηρίου. Στις κερκίδες ήταν και η Μαρία Κορτζιά που μόλις είδε την ομάδα να προκρίνεται πανηγύριζε σαν μικρό παιδί.
Μάλιστα μπήκε στον αγωνιστικό χώρο και ο Πιέρος την πήρε στους ώμους του. Δείτε την εικόνα