Πρεμιέρα για την Χριστιάνα Αριστοτέλους και δεύτερο επεισόδιο για το Voice
Η νέα τηλεοπτική περίοδος άρχισε και οι πρεμιέρες είχαν την τιμητική τους.
Χθες βράδυ, είχε πρεμιέρα η εκπομπή της Χριστιάνας Αριστοτέλους The Soundtrack Of Love στον Alpha Κύπρου και το δεύτερο επεισόδιο του The Voice στο ΣΙΓΜΑ.
Ποιο κανάλι επέλεξαν να δουν οι Κύπριοι τηλεθεατές;
Σύμφωνα με τον πίνακα τηλεθέασης οι τηλεθεατές επέλεξαν να δουν το δεύτερο επεισόδιο του The Voice με την τηλεθέαση να αγγίζει το 26,9%. Ωστόσο, η πρεμιέρα της Χριστιάνας Αριστοτέλους κυμάνθηκε σε πολύ ικανοποιητικά επίπεδα μιας και τα ποσοστά τηλεθέασης ήταν αρκετά ψηλά που άγγιζαν το 19,4%.
![](https://showbiz.com.cy/wp-content/uploads/2019/09/ScreenHunter-46.png)