Αυτά ειναι… η Χριστιάνα βιντεοσκοπεί την πιο τρελή της φιλη και συνεργάτιδα την ωρα που παίρνει το μικρόφωνο να τραγουδήσει καραόκε! Μαλιστα πισω ακούγεται η φωνή της Χριστιάνας που την πειράζει λεγοντας της οτι ειναι “πολυ καλή”.
Και ομως ολη παρεα της εκπομπης μαζεμένη, με πρωτοπόρα την Χριστιανα η οποια δεν εχασε στιγμη να αποθανατίσει την Σκεύη Θουπου, την πιστή στυλίστρια της και φίλη, σε στιγμές απόλυτης διασκέδασης.
Το βιντεάκι το ανέβασε η Σκεύη Θούπου, αυτοσαρκάζοντας τον εαυτό της! Την λατρεύουμε!!