Τα γράφαμε το πρωϊ με μισή καρδιά. Μπαίνω ή τουλάχιστον προσπαθώ να μπώ στην ψυχολογία των γονιών της. Δεν μπορώ. Ένα τεράστιο «γιατί” γυροφέρνει το μυαλό μου. Βλέπω τις εικόνες της. Ένα παιδί γεμάτιο ζωή που πρόλαβε να κάνει τα όνειρά της πραγματικότητα αλλά όχι να τα ζήσει. Γιατί ρε γαμώτο.
Social Media
MOST POPULAR
Προκήρυξη θέσης Βοηθού Νηπιαγωγού στο Νηπιαγωγείο Λιβαδιών Β
Ο Σύνδεσμος Γονέων του Νηπιαγωγείου Λιβαδιών Β΄, ανακοινώνει ότι δέχεται αιτήσεις για την πρόσληψη Σχολικής Βοηθού Νηπιαγωγού για το ωράριο εργασίας 13:00-14:30, για τις...
Μην χάσετε το New Life Fashion Show την Κυριακή 2 Απριλίου
Το Νew Life Health Centre με σχεδιαστές τον Τρύφωνα Μοδέστου και το Kourros Mens Clothes θα πραγματοποιήσουν ενα μοναδικό Fashion Show στις 2 Απριλίου...