Τον εκλεκτό της καρδιάς της Παναγιώτη Ιωάννου παντρεύτηκε πριν από λίγο η Ελένη Αρτυματά στην εκκλησία της Παναγιώτισσας στον όμορφο Πρωταρά.
Η αθλήτρια υπέρλαμπρη στο λευκό της νυφικό έζησε μια από τις ομορφότερες μέρες της ζωής της. Κουμπάρα της ήταν η Έλενα Μαυρουδή ενώ κουμπάρος του γαμπρού ο στενός του φίλος Κυριάκος.
Στη σημαντική μέρα αυτή του ζευγαριού, βρέθηκαν φίλοι και συγγενείς. Τη στιγμή του Μυστηρίου μαζί με το ζευγάρι και τους κουμπάρους, ήταν και ο αγαπημένος τους σκύλος.
Δες φωτογραφικό υλικό που εξασφάλισε το mylife.com: