Η Ελένη Φουρέιρα δήλωσε ενθουσιασμένη που τη γνώρισε
Η Ελένη Φουρέιρα συνεχίζει τη περιοδεία της στην Ευρώπη, καθώς μετά τη Eurovision το τραγούδι της Fuego, σημειώνει τεράστια επιτυχία.
Τις προηγούμενες ημέρες η τραγουδίστρια βρέθηκε στο Άμστερνταμ, όπου τραγούδησε μπροστά σε χιλιάδες άτομα. Ωστόσο, πέρα από την αγάπη του κόσμου, την περίμενε ακόμη μια έκπληξη!
Η Ελένη συνάντησε την Melanie C των Spice Girls και μάλιστα φωτογραφήθηκαν μαζί. Η τραγουδίστρια δήλωσε ενθουσιασμένη που τη γνώρισε και δημοσίευσε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram τη κοινή τους φωτογραφία.
Στη λεζάντα, έγραψε: «Spice up your life , Melanie C».
Δείτε τη φωτογραφία: