Από την Τίνα Μεσσαροπούλου
Ποιος θα το φανταζόταν ότι για την Ευδοκία Ρουμελιώτη, που είχε ξεγράψει την τηλεόραση λόγω οικογένειας, θα έφτανε η στιγμή που θα σημείωνε διπλή επιτυχία τόσο με τη «Ζωή της άλλης» που προβάλλεται σε επανάληψη όσο και στο «Κόκκινο νυφικό» του ALPHA! Τι λέει η γνωστή ηθοποιός για το ρόλο της Στάμη και πώς κατάλαβε ότι η επανάληψη του MEGA κάνει νούμερα; Διαβάστε τη συνέχεια ΕΔΩ