Η Εβελίνα Παπούλια έκλεψε τις εντυπώσεις για μια ακόμα φορά.
Η ηθοποιός όπως μπορείτε να δείτε και από τις φωτογραφίες που ακολουθούν λίγο πιο κάτω, βρέθηκε στο θέατρο Παλλάς για να παρακολουθήσει την επίσημη πρεμιέρα της παράστασης Μαντάμ Σουσού.
Η Εβελίνα Παπούλια έκλεψε τις εντυπώσεις για μια ακόμα φορά.
Η ηθοποιός όπως μπορείτε να δείτε και από τις φωτογραφίες που ακολουθούν λίγο πιο κάτω, βρέθηκε στο θέατρο Παλλάς για να παρακολουθήσει την επίσημη πρεμιέρα της παράστασης Μαντάμ Σουσού.