Τι συμβαίνει;
Παρόλο που το φετινό καλοκαίρι ο χρόνος δεν ήταν σύµµαχος για την Ελένη Φουρέιρα και τον αγαπηµένο της Αλµπέρτο Μποτία, οι δυο τους βρήκαν την ευκαιρία για να περάσουν µαζί ένα ροµαντικό τριήµερο και µάλιστα στην κοσµοπολίτικη Μύκονο.
Παρόλο που το φετινό καλοκαίρι ο χρόνος δεν ήταν σύµµαχος για την Ελένη Φουρέιρα και τον αγαπηµένο της Αλµπέρτο Μποτία, οι δυο τους βρήκαν την ευκαιρία για να περάσουν µαζί ένα ροµαντικό τριήµερο και µάλιστα στην κοσµοπολίτικη Μύκονο.