Όλα θυμίζουν καλοκαίρι στον ονειρεμένο γάμο του Σάκη Τανιμανίδη και της Χριστίνας Μπόμπα!
Η Χριστίνα Μπόμπα ντύθηκε νυφούλα και πάνω σε ένα φουσκωτό έφτασε στο εκκλησάκι του Ταιξάρχη στο Βαθύ, όπου την περίμενε για δέκα λεπτά ο Σάκης Τανιμανίδης!
Όλα θυμίζουν καλοκαίρι στον ονειρεμένο γάμο του Σάκη Τανιμανίδη και της Χριστίνας Μπόμπα!
Η Χριστίνα Μπόμπα ντύθηκε νυφούλα και πάνω σε ένα φουσκωτό έφτασε στο εκκλησάκι του Ταιξάρχη στο Βαθύ, όπου την περίμενε για δέκα λεπτά ο Σάκης Τανιμανίδης!