Η ανάρτηση στα social media!
Το Survivor σιγά- σιγά φτάνει στο τέλος του, ενώ τόσο σήμερα όσο και την Παρασκευή που θα είναι ο μεγάλος τελικός, όλοι οι παίκτες θα δώσουν το “παρών” στο άλσος Γαλατσίου !
Η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου, μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους ένα στιγμιότυπο- ενώ παρακολουθούσε στον υπολογιστή της επεισόδιο από παλαιότερο στίβο μάχης!
Η ίδια, ανέβασε σουτν προσωπικό της λογαριασμό στα social media, το βίντεο – ενώ έγραψε χαρακτηριστικά: «Λείπει το κελεπουράκι»
Όσο για το αν θα βρίσκεται στον ημιτελικό; Δείτε το απόσπασμα στο σχετικό βίντεο!