Δέκα με τόνο θα δίναμε στην φωτογράφηση της Κύπριας Δόνας Κασιαλου. Το γνωστο μοντέλο απο τα Κυπριακά καλλιστεία… συνεχίζει να μας εντυπωσιάζει με τις επιλογές που κάνει οσον αφορά τον επαγγελματικό της τομέα στο modeling.
Αυτή τη φορά βαθμολογήσαμε με άριστα την φωτογράφηση που έκανε και ανέβασε πριν απο λίγες μέρες στο προσωπικό της προφίλ στο Instagram
Οι συντελεστές αναφέρονται στην ανάρτηση της Δόνας.