Σε πολλούς προκάλεσε εντύπωση σε άλλους πάλι όχι!
Ο Θοδωρής Θοδωρόπουλος έγινε ο πρώτος παίκτης από το Survivor (τόσο από το 2 όσο και από το 1) που δεν έδωσε το παρόν στον ημιτελικό του εκάστοτε κύκλου!
Σε πολλούς προκάλεσε εντύπωση σε άλλους πάλι όχι!
Ο Θοδωρής Θοδωρόπουλος έγινε ο πρώτος παίκτης από το Survivor (τόσο από το 2 όσο και από το 1) που δεν έδωσε το παρόν στον ημιτελικό του εκάστοτε κύκλου!