O Αλέξης Παππάς έδωσε το πρώτο παθιασμένο φιλί στο Bachelor.
Ήταν μια βραδιά συναισθημάτων και έντονου ερωτισμού για τον φετινό Bachelor, Αλέξη Παππά. Ο ηθοποιός και πάλαι ποτέ παίκτης του Survivor 2021, ξεκίνησε με ένα ομαδικό ραντεβού, το τριαντάφυλλο στο οποίο κέρδισε η Γιώτα.
Αλλά δεν ήταν η Γιώτα η πρωταγωνίστρια της βραδιάς, μιας και το ρομαντικό ραντεβού, ατομικό αυτή τη φορά του Αλέξη Παππά με την 19χρονη Άννα έδωσε τροφή για μπόλικα σχόλια.
Δείτε τη συνέχεια στο queen.gr