Το μεγαλύτερο fashion show που έγινε ποτέ στην Κύπρο. Δεν πρέπει να το χάσεις με τίποτα.
Στις 12 Φεβρουαρίου στην αίθουσα “Χαρουπόλυμος” στη Λεμεσό η ώρα 20:00 , θα γίνει το πιο εντυπωσιακό fashion show υψηλής ραπτικής που εχεις παει ποτέ στην Κύπρο, απο τον σχεδιαστή Μιχάλη Λάζο.
![](https://www.socialista.com.cy/wp-content/uploads/2020/02/14590427_1410085905687760_544845279032762057_n.jpg)
Το Michalis Lazos Fashion and music charity show έρχεται για τα 20χρονα τις Europa Donna, με παρουσιάστρια την Γιώτα Κουφαλίδου.
![](https://www.socialista.com.cy/wp-content/uploads/2020/02/82029694_10220635792508779_9045290160048046080_o.jpg)
Πολλές προσωπικότητες της Κύπρου θα τιμήσουν με την παρουσία τους και αρκετές επώνυμες Κυριες θα ανέβουν στην πασαρέλα για τον φιλανθρωπικό αυτό σκοπό.
Μην ξεχνάτε πως την διασκέδαση θα αναλάβει ο Ηλίας Βρεττός και η Γεωργία Βρανά, ενώ μια ακόμα εκπληξη θα περιμένει τους παρευρισκομένους…
![](https://www.socialista.com.cy/wp-content/uploads/2020/02/ΗΛΙΑΣ-ΒΡΕΤΤΟΣ.jpg)
Είστε ετοιμοι να ζήσετε την μοναδική αυτή εμπειρία;
![](https://www.socialista.com.cy/wp-content/uploads/2020/02/85019089_3155426291153704_6286016325135368192_n.jpg)
Εισιτήρια….θα βρείτε στο atelier του Κύπριου σχεδιαστή Mιχάλης Λάζος 25222256 και σε όλα τα γραφεία της Europa Donna σε όλες τις πόλεις και στην ιστοσελίδα του Sold out.