Ο Αλέξανδρος συνεχίζει να παριστάνει με την Ολγα το ζευγάρι, ενώ συνεχώς στο μυαλό του έχει μόνο την Αννα. Οπου σταθεί κι όπου βρεθεί βλέπει μπροστά του την Αννα και θυμάται τις όμορφες στιγμές που πέρασαν μαζί.
Social Media
MOST POPULAR
Προκήρυξη θέσης Βοηθού Νηπιαγωγού στο Νηπιαγωγείο Λιβαδιών Β
Ο Σύνδεσμος Γονέων του Νηπιαγωγείου Λιβαδιών Β΄, ανακοινώνει ότι δέχεται αιτήσεις για την πρόσληψη Σχολικής Βοηθού Νηπιαγωγού για το ωράριο εργασίας 13:00-14:30, για τις...
Μην χάσετε το New Life Fashion Show την Κυριακή 2 Απριλίου
Το Νew Life Health Centre με σχεδιαστές τον Τρύφωνα Μοδέστου και το Kourros Mens Clothes θα πραγματοποιήσουν ενα μοναδικό Fashion Show στις 2 Απριλίου...