Ο Δώρος Παναγίδης και η Αθηνά Χρυσαντίδου, δημιούργησαν μια πολύ όμορφη σχέση μέσα στο σπίτι του Power of Love! Oι παίκτες αγαπήθηκαν από το τηλεοπτικό κοινό- ενώ συνεχίζουν να ζουν τον έρωτα τους εκτός παιχνιδιού!
Social Media
MOST POPULAR
Προκήρυξη θέσης Βοηθού Νηπιαγωγού στο Νηπιαγωγείο Λιβαδιών Β
Ο Σύνδεσμος Γονέων του Νηπιαγωγείου Λιβαδιών Β΄, ανακοινώνει ότι δέχεται αιτήσεις για την πρόσληψη Σχολικής Βοηθού Νηπιαγωγού για το ωράριο εργασίας 13:00-14:30, για τις...
Μην χάσετε το New Life Fashion Show την Κυριακή 2 Απριλίου
Το Νew Life Health Centre με σχεδιαστές τον Τρύφωνα Μοδέστου και το Kourros Mens Clothes θα πραγματοποιήσουν ενα μοναδικό Fashion Show στις 2 Απριλίου...