Ο Νεκτάριος Αλεξάνδρου γιόρταζε τα 35α γενέθλιά του την Τετάρτη που μας πέρασε αλλά λόγω της φορτισμένης μέρας δεν πραγματοποίησε πάρτι καθώς η συγκεκριμένη μέρα συνδυάστηκε με την αποχώρησή του από τον ΑΠΟΕΛ.
Η σύζυγός του, Κωνσταντίνα Ευριπίδου, του διοργάνωσε ένα όμορφο πάρτι στην εξοχική κατοικία τους στον Μονιάτη με μια υπέροχη τούρτα που απεικόνιζε ψησταριά σε λειτουργία μιας και γνωρίζουμε ότι ο Νεκτάριος είναι πολύ καλός σεφ και ψήνει πολύ συχνά για την Κωνσταντίνα.
![](https://dailystarscy.com/assets/images/gallery/3-0.20181224%20screenshot%20302.jpg)